У Венесуелі на демонстрацію щодо відставки президента вийшло близько мільйона осіб

Демонстранти скандували "Венесуела голодує".

На демонстрацію в Каракасі з вимогою відставки президента Венесуели Ніколаса Мадуро у четвер вийшли сотні тисяч осіб.

Про це пише ВВС.Russian.

Кількість протестуючих склала від 950 тисяч до 1,1 мільйона. Опозиція вимагає якнайшвидшого проведення референдуму про відставку президента.

Демонстранти скандували "Венесуела голодує" і "Це уряд впаде".

На вулиці столиці були виведені тисячі поліцейських.

У цілому акція носила мирний характер, хоча ближче до закінчення ходи відбулося кілька невеликих сутичок між молодими людьми в масках і поліцією. Повідомляється про кількох затриманих.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що бюджетники Венесуели будуть працювати лише два дні на тиждень. Президент Ніколас Мадуро наказав скоротити робочий тиждень, щоб економити електроенергію. Влада у всьому звинувачує посуху, через яку не може працювати гідроелектростанція, що дає країні дві третини енергії.

Пізніше, президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив надзвичайний стан в країні терміном на 2 місяці. У такому рішенні він звинуватив внутрішніх і зовнішніх ворогів у підготовці змови з метою повалення його уряду. Неназвані представники американських розвідслужб дали прес-брифінг на якому вони попередили про можливість колапсу країни. На брифінгу вони повідомили, що уряд Мадуро знаходиться під подвійним тиском: політичної опозиції, яка намагається організувати процедуру відкликання президента і розширюються масових протестів, учасники яких все частіше вдаються до насильства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: