У Венесуелі на спинах голих арештантів влаштували півнячі бої. Охоронців звинувачують у катуванні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ув'язнені оголосили страйк через нелюдські умови утримування.

У венесуельській в'язниці зняли на відео жорстокі катування тюремниками арештантів. Чоловіків роздягнули, наказали лежати обличчям до підлоги, лупцювали їх кийками та пустили по них бойових півнів, які травмували ув'язнених дзьобами та кігтями. Про це повідомляє видання Daily Mail.

За інформацією місцевих ЗМІ, щонайменше 82 ув'язнених змушені були лежати голими у дворі суду у Координаційному центрі поліції в Анако, штат Анзоатегуі у п'ятницю, 27 вересня.

На відео видно, що тюремні охоронці катують в'язнів: коли півні чубляться на спинах ув'язнених, вони лежать голими обличчям до підлоги камери, при цьому їх б'ють кийками.

Відео містить сцени насильства, рекомендовано до перегляду особам 18+

Як відомо, в'язнів били понад дві години, а їжу та воду не давали протягом 24 годин. Крім того, охоронці поливали голих ув'язнених водою зі шлангу.

Родичі постраждалих заявили, що арештанти нещодавно оголосили страйк на знак протесту проти нестачі їжі та води у в'язниці. Також вони вимагають, щоб їхнім відвідувачам дозволити проносити ліки.

Також венесуельська репортерка Олександра Беландія зафільмувала, як охоронець б'є ймовірного очільника тюремного протесту дерев'яною дошкою по голові.

Нагадаємо, 2016 року Amnesty International стверджувала, що має достовірні повідомлення того, що турецька поліція у Стамбулі та Анкарі по дві доби не дає заарештованим їжі, води, медикаментів, постійно принижує у розмові та лякає. У найгірших випадках заколотників піддавали жорстоким побиттям та тортурам, до зґвалтування.

Відео Усиновительку, яку звинувачують у катуванні сина, позбавили батьківських прав лише через рік

Служба у справах дітей одразу подала позов про позбавлення усиновительки батьківських прав, але Наталія Касперська подала зустрічний позов. Вона вимагала скасувати усиновлення, щоб не платити аліменти і не ділитися з дитиною житлом. Урешті суд Дніпра задовольнив позов служби у справах дітей. Тут же окремо розглядають кримінальне провадження про побиття дитини.    

Усиновительку, яку звинувачують у катуванні сина, позбавили батьківських прав лише через рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції