У Венесуелі після арешту підозрюваних у замаху на Мадуро опозиція боїться утисків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Один із затриманих раніше був заарештований за напад на військову базу в 2017 році.

У Венесуелі за підозрою у причетності до спроби замаху на президента країни Ніколаса Мадуро було заарештовано шістьох людей.

Про це повідомив уряд країни, - пише Reuters.

Один із затриманих раніше був заарештований за напад на військову базу в 2017 році, а інший був під арештом у 2014 році за участь в антиурядових вуличних протестах, повідомив міністр внутрішніх справ країни Нестор Реверол.

Фотогалерея Кукурудза за нову зачіску: Reuters показало, як через кризу венесуельці вимушені вдаватись до бартеру (8 фото)

В опозиції заявили, що в минулому уряд країни використовував такі випадки для боротьби із критиками режиму, включно з ув'язненням опозиційних лідерів. "Ми попереджаємо, що уряд використає цей інцидент ... щоб піддати кримінальному переслідуванню тих, хто законно і демократично опирається репресіям та систематичному порушенню прав людини", - повідомила у Twitter опозиційна коаліція "Широкий фронт".

Тим часом уряд Колумбії відкинув свою причетність до замаху у відповідь на заяви Мадуро. Це звинувачення "абсолютно необґрунтоване", заявив представник колумбійського уряду.

США також заперечили будь-яку причетність до вибухів дронів, які влада Венесуели називає замахом на президента. "Я можу однозначноно сказати, що уряд США не брав участь у цьому", - заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон в інтерв'ю телеканалу Fox News.

 

Відповідальність за замах на Ніколаса Мадуро взяло на себе досі невідоме угруповання "Фланелеві солдати" ("Soldados de Franela"). "Підтримувати уряд, який забув конституцію і обурливо використовує держслужбу для власного збагачення - це образа військової честі", - йдеться в заяві руху.

Інцидент стався 4 серпня під час військового параду за участю Ніколаса Мадуро. Промова президента була перервана вибухами кількох дронів, начинених вибухівкою. Семеро людей постраждали, сам Мадуро залишився неушкодженим.

ВідеоНа президента Венесуели скоїли замах з використанням безпілотника

Від вибуху постраждали семеро солдатів, сам Ніколас Мадуро травм не зазнав. Вибухи пролунали під час урочистої промови перед військовослужбовцями: раптом біля трибуни нависли дрони, які миттєво збили вартові снайпери. Коли солдати почали тікати, трансляцію раптово перервали. Мадуро був певен - за замахом на нього стоять опозиція та президент Колумбії. 

На президента Венесуели скоїли замах з використанням безпілотника

Вибір редакції