У Венесуелі розпочався другий термін диктатора Мадуро. До кінця року з країни можуть втекти вже 5 мільйонів громадян

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За минулі п’ять років інфляція у Венесуелі сягнула двох мільярдів відсотків.

У Венесуелі, 10 січня, відбулася інавгурація президента Ніколаса Мадуро. На цю посаду його обирають вже вдруге.

На попередніх виборах він набрав майже 68%. Водночас, більшість країн Південної Америки, США, а також навіть парламент країни одноголосно заявили, що не визнають легітимності президента.

За час своєї першої каденції Мадуро перетворив Венесуелу з однієї із найбільш перспективних країн регіону на економічно відсталу державу, в якій придушується свобода слова та опозиція, і на яку міжнародна спільнота накладає санкції.

Протягом п’яти років ВВП Венесуели впало на 45%, а інфляція сягнула 2 007 563 646%. Країна майже щомісяця підвищує мінімальну зарплату, однак через девальвацію валюти наразі вона становить близько 10 доларів.

кількість біженців із Венесуели, інфографіка
ТСН.ua

Через важкі соціальні умови країну вже покинули майже 3 мільйони осіб. У 2018 році еміграція істотно прискорилась – щодня виїжджає близько 5,5 тисячі венесуельців. За прогнозами ООН, до кінця року загальна кількість емігрантів із Венесуели досягне 5 мільйонів.

Найбільше венесуельських біженців приймає Колумбія – майже мільйон осіб. Далі йдуть Перу (506 тисяч) та Еквадор (221 тисяча).

 

Відео Не скигліть та їжте кролів: венесуельцям запропонували спосіб виходу із кризи

Залиште свій коментар

Вибір редакції