У Венесуелі ще один високопоставлений військовий заявив про підтримку опозиціонера Гуайдо

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Полковник Рубен Хіменес заявляє, що 90 відсотків військових незадоволені політикою Мадуро.

У Венесуелі ще один високопоставлений військовий перейшов на бік тимчасового президента країни Хуана Гуайдо.

Полковник венесуельської армії Рубен Хіменес заявив, що визнає Гуайдо легітимним перехідним президентом, повідомляє у неділю, 10 лютого, агенція edp.

"90 відсотків збройних сил незадоволені. Солдатів використовують, щоб утримувати уряд Мадуро (глави Венесуели Ніколаса Мадуро, - Ред.) при владі", - заявив Хіменес.

До цього часу армія цілковито перебувала на боці Мадуро. Однак тиждень тому на бік Гуайдо перейшов генерал військово-повітряних сил Венесуели Франсіско Янес.

Як повідомлялося, Хуан Гуайдо у січні проголосив себе виконувачем обов'язків президента Венесуели. США, а також низка інших країн визнали його законним лідером Венесуели. Глава Венесуели Ніколас Мадуро вважає дії опозиції незаконними. Наразі у Венесуелі спостерігається складна соціально-економічна ситуація. Вона пов'язана, зокрема, з високим рівнем інфляції у країні. Місцеві жителі страждають від злиднів і браку їжі.

ВідеоМадуро заявив, що не проводитиме у Венесуелі нових президентських виборів

Офіційний глава держави Ніколас Мадуро відхилив ультиматум ЄС про нові президентські вибори. Одразу кілька європейських країн закликали його оголосити про нове голосування до цього дня - в іншому разі, заявили, що визнають президентом лідера опозиції та главу парламенту Хуана Гуайдо. 

Мадуро заявив, що не проводитиме у Венесуелі нових президентських виборів

 

Вибір редакції