У Венесуелі війська відібрали у фермерів 19 тис. га землі

Головним звинуваченням фермерів, за заявою влади країни, стало неналежне використання земельних угідь.

У Венесуелі війська захопили близько 19 тис. га землі, що належать місцевим фермерським господарствам. Головним звинуваченням фермерів, за заявою влади країни, стало неналежне використання земельних угідь.

За словами міністра сільського господарства Венесуели Еліаса Хауа, влада встановила контроль над 31 фермерським господарством. Подібними діями венесуельські влада намагається вирішити питання простою сільськогосподарських угідь в країні. Проте вже проведені раніше захоплення землі не змогли знизити рівень імпорту продовольства до Венесуели.

Нагадаємо, президент Венесуели Уго Чавес готується до війни - він робить величезні закупівлі озброєння в Росії і Білорусії. Зокрема, останнім часом Чавес став купувати танки, винищувачі і навіть купив один підводний човен. Про це розповів професор політології та досліджень Латинської Америки в Нью-Йоркському університеті Хорхе Кастанеда, який в 2000-2003 роки займав пост прем'єр-міністра Мексики.

За його словами, Чавес, який поляризував весь латиноамериканський континент, систематично підтримуючи своїх союзників в інших латиноамериканських країнах, від Болівії та Аргентини до Гондурасу і Сальвадору, а також опозицію в Перу, Нікарагуа, Еквадорі та Мексиці.

Читайте також:

Чавес готується до війни, скуповуючи зброю в Росії і Білорусі

Колумбія звинуватила Венесуелу в підриві двох прикордонних мостів

У Венесуелі обстріляли будинок політичного опонента Чавеса

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: