У Венесуелі запровадили планове відключення світла

По всій країні кожні два дні буде вимикатися електроенергія на чотири години. Таким чином влада намагається боротися з енергетичною кризою.

Уряд Венесуели ухвалив рішення про введення з середи чотиригодинних віялових відключень електрики на території всієї країни.

"Починаючи з середи, кожні два дні буде відключатися електроенергія на чотири години по черзі по всій території Венесуели", - заявив голова державної енергетичної компанії Хав'єр Альварадо.

Планові відключення електрики будуть здійснюватися за наступним графіком: 7.00 -11.00, 11.00 - 15.00, 15.00 -19.00, 19.00 - 23.00.

За даними влади, цей захід дозволить заощадити до 12% споживаної електроенергії.

Нові обмеження на подачу електроенергії покликані боротися з енергетичною кризою, викликаним засухою.

У Венесуелі 73% всієї електроенергії виробляє гідроелектростанція "Гури", яка знаходиться на півдні країни в штаті Болівар. Рівень води в її водосховище впав на дев'ять метрів, що і викликало нестачу потужностей.

Раніше Венесуела ввела обмеження на подачу електроенергії в торгово-розважальні центри і на промислові підприємства.
Починаючи з 1 січня 2010 року, подача електроенергії в торгові та розважальні центри, кінотеатри здійснюється з 11 ранку до 21 години, в казино - з 18.00 до 24.00.

Одночасно введені місячні норми споживання. Для невеликих підприємств вони становлять 2 мегавата, для великих - 5 мегават.

Урядовий декрет також наказує всім споживачам зменшити витрати електроенергії на 20%. В іншому випадку будуть накладатися штрафні санкції в розмірі до 30% вартості спожитої електроенергії.

У разі систематичних порушень встановлених правил, споживачі можуть бути повністю відключені від електроенергії.

Разом з тим опозиція вважає, що дефіцит електроенергії в країні виник через невміле керівництво і планування, а також відсутність інвестицій в енергетику.

Для того щоб задовольнити потреби країни в електроенергії, потрібні термінові інвестиції в цю сферу в розмірі 18 мільярдів доларів.

Читайте також:

У Венесуелі військові закрили десятки магазинів, що підвищили ціни

Венесуела посилить кордон з Колумбією російськими танками

Латинська Америка запроваджує загальну валюту

Під час демонстрації у Венесуелі застрелили студента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: