У Венесуелі затримали лідерів опозиції та відвезли їх у невідомому напрямку

Родичі затриманих поклали відповідальність за чоловіків на президента країни.

У Венесуелі заарештували лідерів опозиції Леопольдо Лопеса та Антоніо Ледезму.

Про це родичі затриманих повідомили на своїх сторінках у соцмережах.

Зокрема, дружина Лопеса - Ліліан Тінторі – оприлюднила у Twitter, як її чоловіка забирають з будинку люди у формі і саджають до авто, після чого воно у супроводі декількох машин їде геть.

"Вони просто взяли Леопольдо в будинку. Ми не знаємо, де він перебуває. Мадуро (президент Ніколас Мадуро – прим.ред.) відповідатиме, якщо щось трапиться", - наголосила вона.

Своєю чергою дочка іншого опозиціонера Ванесса Ледезма опублікувала відео, на якому її батька в піжамі, силою штовхаючи, забирають з дому офіцери венесуельської розвідки.

"Силоміць і штовхаючи забрали Антоніо з нашого будинку. Ми дотримуємося режиму для його життя і цілісності!!!" - додала жінка.

Зазначимо, раніше затримані опозиціонери перебували під домашнім арештом через звинувачення у підбуренні до насильства під час антиурядових протестів 2014 року.

Нагадаємо, 30 липня у Венесуелі відбулись вибори до Конституційної асамблеї. Голосування супроводжувалось сутичками між демонстрантами та поліцією. За офіційними даними, загинуло щонайменше 10 осіб. В опозиції також заявляють про 15 загиблих.

Днями Лопес оприлюднив на YouTube відео, у якому закликав мешканців країни вийти на вулиці на знак протесту проти уряду соціалістів і не визнавати результати голосування.

Залиште свій коментар