У віці 95 років помер син відомого письменника Толкіна. Він малював мапи Середзем’я для "Володаря перстнів"

У віці 95 років помер син відомого письменника Толкіна. Він малював мапи Середзем’я для "Володаря перстнів"

Фото: tolkien society

Крістофер Толкін також писав книги.

У 95-річному віці помер британський письменник та літературознавець Крістофер Толкін – син автора "Володаря перстнів" та "Хобіту" Джона Роналда Толкіна.

Про це повідомляє міжнародна освітня організація "Товариство Толкіна", яка займається популяризацією творчості письменницької сім’ї Толкінів.

"Відданість Крістофера роботам свого батька обумовила видання десятків робіт останнього, а його наукова діяльність в Оксфорді засвідчує його вміння й навички вченого", — зазначив глава "Товариства Толкіна" Шон Ґанер.

Сам Крістофер народився 1924 року у британському місті Лідс. Після смерті батька він активно займався редагуванням та публікацією його невиданих робіт. Зокрема, працював над упорядкуванням записів батька про його вигаданий всесвіт, також відомий як Легендаріум.

Також Крістофер Толкін активно допомагав батьку і за життя. Саме він є автором ілюстрацію до відомого "Володаря перстнів". Зокрема, Толкін намалював мапу вигаданого світу – Середзем’я.

Нагадаємо, компанія Amazon анонсувала про створення серіалу за мотивами фентезі-трилогії "Володар перстнів" Джона Толкіна. Дії в серіалі відбуватимуться за часів епохи створення "перстня" (до подій "Володаря перстнів"). Під час знімань перших епізодів працюватиме режисер Хуан Антоніо Байон.

Наступна публікація