Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Відні почався фестиваль, який змінює імідж України в Австрії

Австрійцям дають більше правдивої інформації про Україну.

У Відні стартував третій Ustream – фестиваль, заснований після Революції Гідності організаторами віденського Євромайдану для протидії російській пропаганді. У середмісті на набережній показували петриківський розпис, який ЮНЕСКО визнало світовим надбанням, ідеться в сюжеті ТСН.16:45.

"Мистецтво – це найкращий дипломат", - пояснив художник Олександр Опарій. Благодійниця Паскаль Вайє переконана, що саме такі ініціативи простих людей формують імідж України у світі. "Я сподіваюся, шо Україна стане близькою для всіх європейців. Особисто мені вона запала в серце", - заявила вона.

ВідеоУ Відні стартував фестиваль - протидія російській пропаганді

Поруч з українським фестивалем відбувся 34-й віденський марафон, узяти участь у якому зголосилися 42 тисячі бігунів із 125 країн світу. Українців серед них було 40. "Для нас була за честь пробігти марафон командою", - зізнався один із учасників. Згодом українці вражали вибагливу австрійську публіку музикою - грали Баха на скрипках у сучасній обробці.

Організатори фестивалю запевняють, що ефект від таких заходів неабиякий – із кожним роком європейці змінюють думку про Україну і коло її симпатиків зростає. "Люди, які нічого не знали про Україну або знали багато чого негативного, вони змінюють думку. Вони дивуються, що у нас, виявляється, щось є, чим можна похвалитися – не тільки війни, проблеми, корупція", - вважає Олександра Саєнко.

Фотогалерея Оголені воїни і білосніжний ангел. У Києві відбувся ярскавий фестиваль моди і дизайну (11 фото)

У програмі заплановані флешмоби, концерти і популярні в Австрії літературні читання. Знайомство з Україною у Відні триватиме протягом двох тижнів.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції