У Відні вбито особистого ворога Кадирова: ким був Маміхан Умаров та чим заважав Кремлю

Умаров займався замовним вбивствами та організацією терактів, а потім вирішив "вийти з гри".

У столиці Австрії Відні вбили Маміхана Умарова, більш відомого як Анзор. Він неодноразово критикував очільника Чечні Рамзана Кадирова та почав говорити про злочини Кремля.

Про вбивство пише ORF.

Виявилося, о 19:30 за місцевим часом 4 липня, біля торгового центру G3, один чоловік вистрелив іншому в голову, від чого останній помер. Вбивцю затримали в місті Лінц, куди він поїхав на машині сріблястого кольору.

Як уточнив представник віденської поліції Вальтер Шварценекер, у вбитого російський паспорт, він звертався за політичним притулком.

За даними представника поліції, потерпілий, "ймовірно, чеченець". Того, хто стріляв поліція також вважає уродженцем Чечні.

Проєкт "Кавказ.Реаліі" стверджує, що вбитий - Маміхан Умаров, він же Анзор з Відня. Він називав себе колишнім співробітником Міністерства шаріатської державної безпеки сепаратистської республіки Ічкерія, критикував главу Чечні Рамзана Кадирова і стверджував, що російські спецслужби пов'язані з замахами на політемігрантів і колишніх чеченських сепаратистів в Європі.

Анзор
Фото з відкритих джерел
вбитий Мамихан Умаров

Як пише журналіст Андрія Цаплієнко, за твердженнями Анзора, він десять років поспіль, приймав замовлення на теракти та ліквідацію громадян різних країн. Казав, що в Україні з ним обговорювали два кривавих "замовлення" - на Аміну Окуєву з Адамом Осмаєвим та на Ігоря Мосійчука

"Це було в 2014-2015, коли нардеп розстріляв портрет Рамзана Кадирова", – пригадував Анзор.

Нагадаємо, на початку року у Франції зарізали блогера, який критикував лідера Чечні Рамзана Кадирова.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів