У військах М'янми служать 10-річні діти

Правозахисна організація заявила, що військова влада М'янми примусово набирає до війська дітей, починаючи з 10-літнього віку.

Правозахисна організація Human Rights Watch заявила, що військова влада М'янми примусово набирає до війська дітей, починаючи з 10-літнього віку.

В такий спосіб, стверджує у звіті організація, бірманські військові прагнуть компенсувати нестачу дорослих рекрутів і високий рівень дезертирства. 

Дітей хапають на вулицях чи автобусних зупинках і залізничних станціях - і залякуванням змушують казати неправду про їхній вік.

Одна з авторів звіту Джо Бекер переконана, що "існують так звані рекрутери, які буквально купують і продають дітей, щоби поповнити ряди війська. В бірманському війську служать тисячі дітей, більшість - під примусом. Декому лише 10 років."

Військова влада М'янми каже, що до збройних сил, які формуються на контрактній основі, набирають з 18 років. Але дослідники з Human Rights Watch наполягають, що набір дітей до бірманського війська є масовим і систематичним явищем.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: