У військових навчаннях на Кубі взяли участь 4 млн осіб

У навчаннях взяли участь підрозділи управління і командування різними структурами національної та територіальної оборони.

Найбільші за останні п'ять років стратегічні військові навчання завершилися в неділю, 29 листопада, на Кубі проведенням військово-масових заходів за участю 4 мільйонів осіб.

Широкомасштабні навчання під назвою Бастіон (Бастіон-2008) було заплановано ще на осінь минулого року, проте кубинська влада перенесла їх на рік у зв'язку з наслідками трьох руйнівних ураганів, що обрушилися на острів минулого року.

У навчаннях взяли участь підрозділи управління і командування різними структурами національної та територіальної оборони. У неділю, за повідомленням кубинських ЗМІ, " роведено навчання щодо захисту населення і економіки країни в ситуаціях військових дій і природних катастроф, з особливим акцентом на питання евакуації та охорони".

Як заявив голова Держради і Ради міністрів країни генерал армії Рауль Кастро, "всі цілі, поставлені в ході цих навчань, було виконано". "Досягнутий рівень організації, як для випадків відбиття воєнної агресії, так і (для випадків боротьби з наслідками) ураганів, викликає повагу", - цитують ЗМІ висловлювання Кастро.

У навчаннях було задіяно авіацію, проведено перегрупування військ і військової техніки, "у необхідних випадках" здійснено вибухи.

Стратегічні навчання під кодовою назвою Бастіон проводяться на острові з 1980 року, їх основна мета - посилення обороноздатності Куби на тлі небезпеки зовнішньої агресії.

Маневри, подібні до нинішніх, проводилися на Кубі в грудні 2004 року. Тоді в навчаннях під кодовою назвою Бастіон-2004 було задіяно декілька мільйонів осіб, а також понад 1,2 тисячі органів управління центрального і місцевого апарату.

Читайте також:

На Кубі тренуються відбивати агресію США

Сестра Фіделя Кастро зізналася, що працювала на ЦРУ

Рауль Кастро не зрадить соціалізм заради відносин зі США

Обама йде на примирення з Венесуелою та Кубою

ВідеоНа Кубі тренуються відбивати агресію США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: