У Вільнюсі дозволили гей-парад: поліція відбиратиме у перехожих яйця і помідори

Верховний суд Литви дозволив проведення параду сексуальних меншин 8 травня. Поліція посилила заходи безпеки.

Верховний суд Литви скасував заборону на проведення параду сексуальних меншин "За рівність". Це рішення суду оскарженню не підлягає. Гей-парад у Вільнюсі має відбутися 8 травня.

Вільнюська поліція продовжує підготовку до запланованого дійства. Як повідомив керівник правоохоронних органів Кястутіс Ланчінскас, поблизу місця проведення параду поліція збирається перевіряти людей і обмежити рух. Наглядати за порядком будуть приблизно 800 співробітників поліції (у тому числі й кінні).

"Будуть організовані пости перевірки. Небезпечними предметами будуть вважатися не тільки палиці, горюча рідина, каміння та інші важкі предмети, а й яйця, помідори, і співробітники поліції не дозволять їх пронести", - сказав керівник вільнюської поліції.

Як очікується, на зустріч представникам сексуальних меншин вийдуть їх ідейні супротивники, і поліція намагатиметься не допустити зіткнень між конфронтуючими сторонами.

Нагадаємо, 29 травня буде зроблена чергова спроба провести гей-парад у Москві. Раніше його постійно забороняла російська влада, але цього року геї знайшли спосіб перехитрити мера Юрія Лужкова: вони готуються провести парад на території посольства однієї з країн Євросоюзу.

Читайте також:

Московські геї знайшли спосіб перехитрити Лужкова

У Непалі вирішили створити "рай для геїв"

У Сіднеї пройшов забіг геїв на рожевих підборах

Європа вимагає провести у Литві гей-парад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: