У Вірменії розпустили парламент після провального голосування за прем'єра

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутати не змогли обрати прем'єр-міністра країни.

У Вірменії розпустили парламент після того, як депутатам  вдруге не вдалося обрати прем'єр-міністра.

Про це повідомляє AFP.

Депутати Національних Зборів Вірменії на засіданні в четвер, 1 листопада, не обрали єдиного кандидата Нікола Пашиняна на посаду прем'єр-міністра республіки вдруге, в результаті чого парламент розпущений згідно із законодавством.

Колишній прем'єр міністр заявив, що вибори до парламенту відбудуться 9 грудня.

Нагадаємо, в ніч проти 3 жовтня на вулиці Єревана вийшли тисячі місцевих жителів на чолі із прем’єр-міністром країни Ніколом Пашиняном. Вони оточили будівлю парламенту через те, що напередодні він ухвалив поправки, які дозволять відтермінувати позачергові парламентські вибори.

16 жовтня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян в прямому ефірі одного з телеканалів заявив, що йде у відставку. Після цього, 24 жовтня, вірменські парламентарі спробували обрати  прем'єр-міністра у першому турі голосовання. Проте, воно було провальним. Згідно з конституцією, парламент Вірменії може бути розпущений за умови, що протягом двох тижнів він двічі не зможе обрати нового прем’єр-міністра.

ВідеоУ вірменському парламенті спробують ще раз обрати опозиціонера Ніколу Пашиняна прем'єр-міністром

Повторне голосування запланували на восьме травня. Доти у вірменській столиці та регіонах триватиме акція непокори. Зараз демонстранти блокують дорогу до аеропорту Єревана, не можна проїхати кількома магістралями, не працює метро. Все - через те, що провладні сили намагаються завадити опозиціонеру та лідеру протесту Ніколі Пашиняну посісти головну посаду в країні.

У вірменському парламенті спробують ще раз обрати опозиціонера Ніколу Пашиняна прем'єр-міністром

Залиште свій коментар

Вибір редакції