У Вірменії є коаліція

Переможці виборів до парламенту Вірменії об`єдналися в коаліцію. Уряд країни пішов у відставку.


Як повідомляє агенція УНІАН із посиланням на «Новости-Армения», сьогодні в резиденції президента Вірменії за участю Роберта Кочаряна підписано угоду про створення політичної коаліції. Угоду підписали голова Ради Республіканської партії Вірменії Серж Саркисян і голова партії «Розквітла Вірменія» Гагік Царукян. 

Своєю чергою, політична коаліція підписала угоду про співпрацю з АРФ Дашнкцутюн в особі представника Верховного органу АРФД Армена Рустамяна. 

Основною метою створення коаліції є формування за період діяльності Національних Зборів Вірменії четвертого скликання ефективної законодавчої та виконавчої влади, що користуватиметься найширшою довірою у громадян. 

Президент Вірменії Роберт Кочарян сьогодні прийняв відставку уряду республіки, передає ИТАР-ТАСС.
Цього вимагає конституція, що передбачає відставку кабінету в день першого засідання новообраного парламенту. Уряд, що пішов у відставку, було сформовано 24 квітня.

Сторони політичної коаліції і співпраці зобов`язалися здійснювати єдину політику при взаємодії один з одним і з президентом республіки. 

За підсумками парламентських виборів, що відбулися 12 травня 2007 року, до Національних Зборів Вірменії 4-го скликання увійшли п`ять партій: Республіканська партія Вірменії, партія «Розквітла Вірменія», АРФ Дашнакцутюн, «Орінац Еркир» і «Спадщина».

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: