Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У вірменському селі підтвердили вісім випадків зараження сибіркою

Заражені можуть померти від небезпечної хвороби.

У Вірменії зафіксовано вісім лабораторно підтверджених випадків сибірської виразки. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я країни, передаэ видання "РИА Новости".

Раніше у відомстві заявили про випадки сибірської виразки у селі Ґеховіт (за 130 кілометрів від Єревана - ред.), збудник хвороби виявили у п'яти громадян.

"Сибірська виразка підтверджена ще у трьох жителів села Ґеховіт Гегаркунікської області. Загалом у селі зареєстровано вісім лабораторно підтверджених випадків цієї хвороби", - йдеться у повідомленні.

Раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що в село виїхали фахівці Національного центру з контролю і профілактиці захворювань. Там проводяться профілактичні роботи. Населення сповіщують про медико-гігієнічні аспекти здорового способу життя.

Нагадаємо, 2018 року повідомлялося, що на Одещині виявили джерело зараження людей сибірською виразкою.

Як відомо, Сибірська виразка - гостре інфекційне захворювання з групи зоонозів, що характеризується лихоманкою, ураженням лімфатичного апарату і сильною інтоксикацією. Залежно від форми хвороби летальність досягає майже 100%.

Джерело інфекції - домашні тварини (велика рогата худоба, вівці, кози, верблюди, свині). Зараження людини частіше здійснюється контактним шляхом (при обробленні туш тварин, обробці шкур) і при вживанні в їжу продуктів, забруднених спорами, а також через воду, ґрунт, хутро та інше.

Відео Лікарі нагадують про небезпеку та легкість зараження сибірською виразкою

Сибірська виразка - хвороба, яка надзвичайно швидко поширюється. В Україні останній випадків сибірки був у 2012 році в Черкаській області. Це небезпечна інфекційна хвороба, що передається від тварин до людей. Передається легко і швидко - від шкіри до шкіри, через кишківник, коли людина п'є молоко чи їсть м'ясо зараженої тварини та повітряно-крапельним шляхом. 

Лікарі нагадують про небезпеку та легкість зараження сибірською виразкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції