У Вітренко порадили Азарову замінити Тігіпка говірким папугою

У партії Наталії Вітренко розкритикували діяльність віце-прем’єра Сергія Тігіпка і порівняли його з папугою.

Прогресивні соціалісти розкритикували Сергія Тігіпка.

Кабінету міністрів набагато дешевше було б купити на пташиному ринку на Куренівці говіркого папугу та навчити його кричати на телекамери наступну фразу: "Даєш підвищення цін на газ і пенсійного віку!". Це обійшлося б платникам податків набагато дешевше, ніж утримання віце-прем'єра Сергія Тігіпка "з пташиними мізками".

Таку заяву зробив на офіційному сайті ПСПУ Віктор Силенко.

Прогресивні соціалісти нагадують Тігіпку про те, що ще не так давно він заявляв, що ціни на газ для населення підвищуватися не будуть.

"Коментуючи 21 квітня 2010 в статусі віце-прем' єра переговори президентів України та Росії в Харкові, він заявив, що якщо глави держав домовляться про ціну газу для України нижче 240 доларів за 1 тис. куб. м, то вартість газу для населення і підприємств теплокомуненерго підвищуватися не буде", - йдеться в заяві ПСПУ.

Крім того, соціалісти нагадують Тігіпко, що "4 вересня 2009 р. він заявив, що в нинішніх умовах, коли українці живуть на 10 - 15 років менше, ніж європейці, а 30% українських чоловіків взагалі не доживають до виходу на пенсію, аморально збільшувати пенсійний вік".

Однак тепер Тігіпко "тупо повторює драконівські вимоги МВФ", вважають в ПСПУ.

Нагадаємо, Україна зобов'язалася перед Міжнародним валютним фондом підвищити роздрібні ціни на природний газ для населення й підприємств комунальної теплоенергетики ще на 50% з 1 квітня 2011 року, а також поступово підвищити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

Підписання відповідного меморандуму було обов'язковою вимогою для виділення Україні кредиту в розмірі 14,9 млрд доларів на 2,5 роки.

У свою чергу Тігіпко заявляв, що Кабінет міністрів в повному обсязі виконає умови меморандуму з Міжнародним валютним фондом.

Читайте також:

Тігіпко заперечив ПР: зобов'язання перед МВФ буде виконано

Комуністи зажадали відставки Тігіпка

Експерти: у переговорах з МВФ все залежало від Тігіпка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: