У віці 108 років помер останній ветеран двох світових воєн

У Великобританії в минулу суботу помер Уїльям Стоун.

У Великобританії  помер Уїльям Стоун - ветеран, який брав участь в обох світових війнах.

Тепер залишаються в живих лише троє британців, що воювали на полях Першої світової- 112-річний Генрі Еллінгем і 110-річний Гарі Патч живуть у Великобританії, 107-річний Клод Шоле проживає в Австралії і залишається останнім з живих ветеранів двох світових воєн.

Як сказала дочка Уїльяма Стоуна, він прожив "дивне, довге, здорове і щасливе життя". "Він був людиною великої долі. Його рецепт довгого життя - це порядність, спокій і віра в Бога", - сказала дочка ветерана.

Уїльям Стоун народився 23 вересня 1900 року в графстві Девон. У 1918 році він поступив на службу в Королівські військово-морські сили - кочегаром на крейсер "Тайгер".

Під час Другої світової Стоун був старшим кочегаром на кораблі "Саламандер" і брав участь в знаменитій операції з евакуації військ з Дюнкерка. Як говорив ветеран, Дюнкерк був найжахливішою подією його життя. Тоді один з британських кораблів, "Скіпджек", бомбардували, 200 солдатів і всіх членів екіпажа було убито.

У 1943 році Уїльям Стоун брав участь у висадці британських сил на Сицилії, куди він прибув на легкому крейсері "Ньюфаундленд".

Читайте також:
Ветеран зібрав колекцію календариків
Загальний день пам'яті загиблих у всіх війнах відбувся у Великобританії
Останній італійський учасник Першої світової війни помер у віці 110 років
Померла остання жінка-ветеран Першої світової війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: