У Владивостоці на пам'ятник Солженіцину повісили табличку з написом "Юда"

У Владивостоці на пам'ятник Солженіцину повісили табличку з написом "Юда"

Місцевий житель повісив табличку з написом «Юда» на скульптуру / Фото: скриншот з відео

Вандал хотів встановлення на цьому місці монумента на честь Сталіна.

У Владивостоці був спаплюжений пам'ятник російському письменнику і філософу Олександру Солженіцину, який відкрився 5 вересня на Корабельній набережній.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленням, місцевий житель повісив табличку з написом "Юда" на скульптуру. Чоловік хотів встановлення на цьому місці монумента на честь Сталіна.

"Рік тому ми з товаришами звернулися з проханням виділити місце під встановлення пам'ятника Сталіну у зв'язку з 70-річчям Перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Адміністрація нам відповіла, що для встановлення цього пам'ятника в місті немає місця. Водночас місце для пам'ятника Солженіцину все ж знайшлося", — пояснив свій вчинок вандал.

Чоловік заявив, що вважає письменника "зрадником, антисовєтчиком і русофобом".

У міській поліції заявили, що за фактом події проводиться перевірка.

"На самому пам'ятнику пошкоджень немає. Табличку з написом можна зняти. Буде проведена перевірка, дільничні щойно виїхали на місце", — сказали в поліції.

Як повідомлялося сьогодні, в російському Челябінську бюст Леніна за ніч пофарбували в синьо-жовті кольори. Місцеві мешканці одразу ж викликали поліцію, а сам пам'ятник закрили тканиною.

Повʼязані теми:

Наступна публікація