У Владивостоку протестують проти підвищення мита на авто

Суд оштрафував на дві тисячі рублів 15 учасників акції протесту автомобілістів у Владивостоку, затриманих міліцією 14 грудня за блокування доріг.

Про це повідомила представник прес-служби прокуратури Приморського краю.

У Владивостоку 14 грудня пройшла масова акція протесту автомобілістів проти підвищення митних зборів на легкові і вантажні іномарки. 12 січня 2009 року набирає чинності прийнята10 грудня 2008 року постанова уряду Росії про підвищення митних зборів на легкові і вантажні іномарки. Цей захід приймається з метою захисту вітчизняних виробників, а також зарубіжних компаній, які збирають машини на території РФ.

Фактично мито на використані легкові машини збільшиться в два рази, на вантажні - в три. Постанова викликала незадоволення серед автомобілістів Примор'я, оскільки в краю сьогодні більше 90% легкових автомобілів - японські іномарки.

Після санкціонованого мітингу 14 грудня в різних районах міста виникли стихійні акції протесту, учасники яких блокували проїзди на багатьох жвавих магістралях центру Примор'я. Міліціонери у зв'язку з блокуванням доріг затримали 15 учасників акції. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: