У водопровідній мережі столиці Данії виявили бактерію E.coli

У Копенгагені у водопровідній мережі виявили бактерію E.coli. На часі місцева сан-епідем служба шукає джерело зараження.

У водопровідній мережі в Копенгагені була виявлена ​​небезпечна бактерія E.coli, що викликає гостру кишкову інфекцію в Німеччині.

Мешканців датської столиці попередили про необхідність кип'ятити водопровідну воду протягом, принаймні, двох хвилин перед її вживанням.

Місцевій санітарно-епідеміологічній службі поки не відоме джерело зараження. Результати нових тестів будуть повідомлені пізніше.

У результаті жителі практично розкупили в столичних супермаркетах мінеральну воду в пляшках, тому владі довелося організувати додаткове завезення води в Копенгаген з Ютландії.

Нагадаємо, наприкінці липня Національний центр з контролю за захворюваннями Німеччини оголосив про завершення в країні епідемії кишкової палички E.coli.

Жертвами епідемії стали 52 людини - 50 в Німеччині, один - в США і ще один - в Швеції. Зараження кишковою паличкою приводило у деяких випадках до серйозних ускладнень, зокрема, до ниркової недостатності.

Як повідомило Європейське відомство з питань безпеки продуктів харчування, небезпечний штам кишкової палички потрапив до Німеччини й Франції разом з партією забруднених паростків гуньби сінної, завезеної з Єгипту.

Читайте також:

У Києві чотири пляжі закрито через кишкову паличку

ЄС знайшов нове джерело смертельної бактерії E. coli

Кишкову паличку, яка вбиває європейців, перетворять на біопаливо

У Франції кишковою інфекцією через м'ясо заразилися діти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: