У Воронежі знімуть білборди зі Сталіним через відсутність об'єкта реклами

В розміщенні цих плакатів чиновники вгледіли порушення закону "Про рекламу", посилаючись на те, що відсутній об'єкт рекламування.

Воронезька влада розпорядилися прибрати з вулиць обласного центру розміщені на замовлення КПРФ білборди із зображенням Сталіна і написом "Перемога буде за нами!". В розміщенні цих плакатів чиновники вгледіли порушення закону "Про рекламу", посилаючись на те, що відсутній об'єкт рекламування. Комуністи у відповідь порадили на тій же підставі прибрати з вулиць портрети Володимира Путіна, який вручає меру Сергію Коліуху диплом про присвоєння Воронежу звання "місто військової слави".

Воронезькі комуністи розповіли газеті, що розміщення плакатів було приурочено до 22 червня і 130-річчю з дня народження Сталіна. За їхніми словами, плакат був затверджений президією ЦК КПРФ і лідером партії Геннадієм Зюгановим, після чого розіслано в регіональні парторганізації. Метою КПРФ було "нагадати кожному жителю міста про величну людину і його заслуги". Розміщення кожного з 10 білбордів обійшлося у вісім тисяч рублів.

Начальник відділу реклами управління головного архітектора адміністрації Воронежа Сергій Бобровников заявив напередодні, що влада направить заяву прибрати з вулиць плакати із зображенням Сталіна. Він пояснив газеті, що за законодавством зміст плакатів не належить ні до комерційної, ні до соціальної реклами, не направлений на благодійні або суспільно корисні цілі, забезпечення інтересів держави, а на самих білбордах немає об'єкта рекламування.

Секретар обкому КПРФ Андрій Рогатнев у відповідь запропонував бути послідовними і дотримуючись принципу відсутності об'єкту рекламування на білборди знімати плакати, на яких Володимир Путін вручає меру Сергію Коліуху диплом про присвоєння Воронежу звання "місто військової слави"

В агентстві, що займається розміщенням зовнішньої реклами відзначили, що приберуть плакати як тільки до них надійде відповідне розпорядження й повернуть замовнику гроші.

Читайте також:

Прибалти згадують жорстокість Сталіна

У Москві продають телефони із зображенням Сталіна

У Коростені відкрили таємну кімнату Сталіна

Януковича порівняли з Путіним і Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: