Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Yahoo шокували новиною про наймасштабнішу хакерську атаку в історії зі зламом 1 млрд акаунтів

У вересні компанія повідомила про злам 500 млн акаунтів, до якого могла бути причетною Росія.

Компанія Yahoo повідомила, що дізналася про хакерську атаку, внаслідок якої було зламано понад 1 млрд акаунтів її користувачів і яка сталася в серпні 2013 року.

Відповідно, це найбільший кібернапад, який коли-небудь ставався в історії, передає The Guardian.

У Yahoo зазначили, що "неавторизована сторона" зламала їхні акаунти, існує ймовірність, що хакерську атаку влаштувала певна держава.

За словами Боба Лорда, директора Yahoo з інформаційної безпеки, хакери використали підроблені "куки" — уривки кодів, які залишаються в браузері користувачів для того, щоб вебсайти кожного разу не запитували пароль від відвідувачів.

Відтак ці "куки" "допомогли зловмисникам потрапити до акаунтів користувачів Yahoo без введення паролів", — пояснив Лорд.

У компанії припускають, що такий витік інформації міг статися через крадіжку пропрієтарного коду Yahoo.

Нагадаємо, у вересні компанія Yahoo повідомила про кібератаку, яка сталася 2014 року. Тоді її вважали наймасштабнішою, адже було викрадено інформацію з 500 мільйонів акаунтів. Попри те, що атака була влаштована 2014 року, про неї дізналися лише помітивши проблеми цьогоріч у серпні. 

Троє співробітників розвідки США, які побажали залишитися анонімними, заявили, що атака дійсно може бути профінансована на рівні держави. Зокрема, почерк нагадує російські спецслужби або ж хакерів, які діють за їхніми вказівками.

Відео Хакери могли викрасти особисту інформацію більш ніж мільярда користувачів інтернету

Залиште свій коментар

Вибір редакції