В Японії заарештували одного з ватажків якудзи

Поліція заарештувала одного з ватажків найбільшої мафіозної організації країни - 65-річного ватажка злочинного синдикату під назвою Ямагуті-гумі.

Японська поліція заарештувала в середу, 1 грудня, третю за значимістю людину в структурі найбільшої мафіозної організації країни.

Один з ватажків злочинного синдикату під назвою Ямагуті-гумі – 65-річний Тадасі Іріе – був схоплений в західній префектурі Осака в результаті проведеної спецслужбами облави. Приводом до затримання Іріе і двох його подільників стала передача 46,4 тисячі доларів родичам кілера, який відбуває тюремний термін за вбивство члена злочинної організації, що конкурує з Ямагуті-гумі.

Тадасі Іріе потрапив до рук правоохоронних органів всього через два тижні після затримання за вимагання другого по значущості ватажка Ямагуті-гумі, ім'я якого не уточнюється.

На даний момент всі три ватажка ОЗУ перебувають у місцях позбавлення волі, однак головний її бос – 68-річний Кеніті Синоду – повинен покинути катівні у квітні 2011. До того моменту він відсидить шість років за порушення закону Японії про володіння та носіння вогнепальної зброї.

Синдикат Ямагуті-гумі вважається найбільшим в Японії: у ньому перебуває близько 50 тисяч осіб, що складає більше половини всіх бандитів країни.

Пік мафіозних сутичок в Японії припав на 1997 рік, коли другий за значимістю ватажок банди на той момент був усунутий групою Накано-гумі, яка відкололася від Ямагуті-гумі, а її лідери були вбиті в помсту. Відтоді антимафіозні закони постійно посилювалися, а в 2008 році було заборонено будь-яку винагороду кілерів.

Ватажки якудзи мають у Японії легальний статус і власні штаб-квартири з телефонами, як це передбачено в офіційних довідниках.

Читайте також:

Японці вийшли на демонстрацію з вимогою повернення Курил

Необережні висловлювання відправили японського міністра у відставку

У Японії арештований один з головних якудза країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: