Перейти до змісту
У Японії членам якудзи заборонили пригощати дітей цукерками на Гелловін

У Японії членам якудзи заборонили пригощати дітей цукерками на Гелловін

За порушення їм загрожує штраф або до шести місяців ув'язнення.

У Японії в місті Кобе, що у префектурі Хьоґо, членам мафії якудза заборонили пригощати дітей смаколиками напередодні Гелловіну.

Відповідне рішення місцева влада ухвалила після звернення поліції, пише The Telegraph

Зазначається, що мафіозі щороку заробляють мільйони шляхом шантажу, підпільних азартних ігор, секс-індустрії, торгівлі зброєю, продажу наркотиків та невдач у секторах нерухомості та будівництва.

Водночас, як помітили правоохоронці, члени якудзи активно беруть участь у святкуванні Гелловіну: дарують дітям цукерки та гроші, а згодом заохочують приєднатися то свого угрупування "Ямагучі-гумі". 

Відтепер гангстерам заборонено пригощати неповнолітніх, а також контактувати з ними по телефону чи за допомогою електронної пошти. За порушення їм загрожує штраф у розмірі 500 тисяч єн (понад 133 тисячі гривень) або до шести місяців ув'язнення.

"Вживаючи ці заходи, ми сподіваємося забрати у них "свіжу кров", оскільки середній вік членів якудзи зараз становить 50 років, і їм важко набирати нових членів", - розповіли правоохоронці.

За останні п'ять років, за даними поліції, в Кобе та на його околицях було скоєно 127 випадків насильства за участю банди.

Раніше у Таїланді заарештували 74-річного члена якудзи, якого звинувачували у вбивстві лідера банди в Японії 15 років тому. Правоохоронці знайшли його після того, як фотографії з татуюваннями злочинця стали популярними в соцмережах. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин