У Японії з невідомих причин помер ліквідатор аварії на "Фукусімі"

Ліквідатор аварії на АЕС "Фукусіма-1" помер з невідомих причин, втративши свідомість на робочому місці.

Чоловік, що розбирав завали на японській АЕС "Фукусіма-1", яка постраждала під час цунамі 11 березня, був госпіталізований в несвідомому стані і від невідомих причини помер в лікарні.

Під час обстеження чоловіка факту отримання ним підвищеної дози радіації встановлено не було.

Після руйнівного землетрусу магнітудою 9,0, що стався на північному сході Японії 11 березня, і цунамі, на АЕС "Фукусіма-1" була зафіксована серія аварій, викликаних виходом з ладу системи охолодження.

У результаті інцидентів на АЕС було виявлено кілька витоків радіації, що змусило владу евакуювати людей з 20-кілометрової зони навколо АЕС, ввести заборону на перебування людей у ​​зоні відчуження, а також рекомендувати провести евакуацію з ряду районів, розташованих у радіусі 30 кілометрів і більше від АЕС.

Пізніше стала з'являтися інформація про виявлення в ряді районів Японії радіоактивних елементів, зокрема ізотопів йоду і цезію, в повітрі, морський та питній воді, а також в продуктах.

Компанія-оператор АЕС TEPCO заявляла, що очікує стабілізації ситуації на аварійних енергоблоках АЕС протягом приблизно шести-дев'яти місяців, а істотного зниження рівня радіації в районі станції - протягом трьох місяців.

Японське агентство з ядерної та промислової безпеки (NISA) оголосило 12 квітня про присвоєння максимального - сьомого рівня небезпеки аварії на "Фукусіма-1", хоча до того дня на аварійній АЕС було встановлено п'ятий рівень небезпеки.

Максимальний рівень ядерної небезпеки встановлювався лише одного разу - під час аварії на Чорнобильській АЕС у 1986 році.

Читайте також:

На "Фукусімі" накопичилося майже 100 тисяч тонн радіоактивної води

Ліквідатори аварії на "Фукусімі" готують безпрецедентну операцію

Ліквідатори з АЕС "Фукусіма-1" бояться смерті від перевтоми

Японія шукає чорнобильських ліквідаторів для порятунку "Фукусіми"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: