Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Японії закрили атракціон, заради якого заморозили 5 тисяч риб

У японському тематичному парку була відкрита ковзанка із розміщеними у підлозі замороженими рибами.

У Японії після обурення громадськості закрили атракціон у тематичному парку, який розмістив 5 тисяч морських істот у підлозі ковзанки. Про це повідомляє CNN.

Риба, краби та інші ракоподібні були вбудовані в лід у рамках спеціального зимового атракціону під назвою "Порт, що замерз" у японському тематичному парку Space World.

Атракціон рекламували як перший подібний у світі, і менеджер тематичного парку Тошимі Такеда був дуже здивований реакцією юзерів соцмереж на нього, оскільки, за його словами, сама ковзанка користувалася надзвичайною популярністю. Такеда заявив, що у соцмережах жорстко відреагували на атракціон після того, як про нього розповіли ЗМІ.

"Відтоді, як він був відкритий два тижні тому, ми мали безпрецедентну кількість відвідувачів", - розповів він.

Зазначимо, користувачі, своєю чергою, писали обурливі пости на адресу тематичного парку розваг. Вони звинувачували організаторів ковзанки у тому, що в них немає душі.

Менеджер парку Такеда попросив вибачення та сказав, що після скарг атракціон одразу закрили.

Тепер ковзанку розморозять, заберуть звідти рибу, із якою проведуть відповідну релігійну службу, а потім повторно використають як добриво.

Менеджер парку Такеда також додав, що риба була куплена на місцевому рибному ринку, і була вже мертвою перед заморозкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції