Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Японії залізнична компанія вибачилася за те, що поїзд відправився на 25 секунд раніше

У компанії пообіцяли зробити все, щоб такого більше не повторилося.

Японська залізнична компанія West Japan Railway Company випустила офіційну заяву із вибаченням після того, як один з її поїздів відправився на 25 секунд раніше.

Про це повідомляє Business Insider.

Інцидент виник 11 травня, коли один з експрес-поїздів компанії покинув платформу на станції Нотогава о 7:11:35 ранку замість запланованого 7:12 ранку.

Машиніст неправильно зрозумів час відправлення і закрив двері поїзда  достроково, йдеться у прес-релізі компанії.

Ранній від'їзд не вплинув на розклад інших поїздів того дня, але призвів до того, що одна людина не встигла на свій поїзд.

"Нам дуже незручно перед нашими клієнтами, і ми будемо намагатися запобігти цьому", - йдеться у заяві компанії.

У Японії цінують пунктуальність. У листопаді минулого року керівництво компанії Tsukuba Express також вибачилося за поїзд, який поїхав на 20 секунд раніше - о 9:43:40 ранку замість 9:44 ранку.

Нагадаємо, потяги в Японії обладнали динаміками, які гавкають, як собака та фиркають ніби олень. Апгрейд зробили, щоб зменшити смертність тварин на коліях швидкісного транспорту. За даними Токійського інституту в оленів є звичка неодноразово пронизливо фиркати, щоб попереджувати всіх про небезпеку. Вчені вирішили додати до нього ще й собачий гавкіт, який теж лякає тварин.Прилад вже скоротив кількість жертв серед тварин на 40 %. Коли олені чують трисекундне фиркання та 20-секундний гавкіт, то вони лякаються та тікають подалі від колій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції