У Японії здійснено перше самогубство через "Фукусіма-1"

Селянин, який мав молочну ферму в 40 кілометрах від АЕС, повісився у власному будинку.

Японський фермер, імовірно, покінчив життя самогубством через те, що не зміг витримати вантажу економічних та особистих проблем після аварії на АЕС "Фукусіма-1".

Селянин, який мав молочну ферму в 40 кілометрах від АЕС, повісився у власному будинку. На стіні він залишив написи: "Усе через АЕС", "Тим, ​​хто залишиться жити, - не здавайтеся перед АЕС!".

Як свідчать друзі загиблого, для нього великою психологічною травмою стало обмеження на продаж молока з його району, введене урядом після виявлення високого рівня радіації в ряді продуктів.

Необхідність як і раніше доглядати за коровами, доїти їх, тільки для того, щоб день у день виливати молоко на землю, стала для нього важким випробуванням. Він називав цю непотрібну працю "нестерпною".

Його дружина - філіппінка за походженням, після аварії разом з дітьми виїхала на батьківщину. У розмовах з близькими фермер часто говорив, що аварія на станції змінила і зламала все його життя.

Це перше повідомлення про самогубство, безпосередньою причиною якого могла стати аварія на АЕС.

Нагадаємо, 11 березня в результаті землетрусу магнітудою 9 було частково пошкоджено електричне обладнання АЕС, відключилася її зовнішнє живлення.

На станції "Фукусіма-1" - всього шість реакторів. Три з них пошкоджені, на четвертому у момент удару цунамі не було палива, оскільки установка знаходилася на техогляді. П'ятий і шостий реактори не постраждали, вони зараз заглушені і знаходяться в стабільному стані.

15 травня влада Японії почала евакуювати людей, що живуть за межами 20-кілометрової зони навколо аварійної японської АЕС "Фукусіма-1".

Читайте також:

Демонтаж "Фукусіми" коштуватиме Японії 245 млрд доларів

З аварійної АЕС "Фукусіма-1" почнеться цілодобова відеотрансляція

Ліквідатори аварії на "Фукусімі-1" вперше отримали неприпустимі дози радіації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: