У Японії згорів вщент готель з добрими привидами

У момент пожежі в готелі було 30 постояльців.

Готель в префектурі Івате, знаменитий тим, що у ньому відбувалися нез'ясовні з наукової точки зору явища і з'являвся "домовик", який приносить щастя тим, хто його побачив, повністю згорів.

Двоповерховий готель-рекан "Рекуфусо" загальною площею 2500 квадратних метрів, який розташований на гарячих джерелах Кинтаїті в префектурі Івате, повністю згорів у ніч проти понеділка. У момент пожежі в готелі було 30 постояльців. Один з них отримав незначні травми, вистрибнувши з другого поверху.

Готель понад 300 років користувався славою "будинку з добрими привидами". Найвідомішим і найулюбленішим з незвичайних мешканців готелю був "Дзасікі варасі" - домовик, який згідно з японськими повір'ями перевтілюється у дитину. "Дзасікі варасі" найчастіше можуть побачити безневинні душі - діти до 7-8 років. Вважається, що він захищає дітей і приносить щастя.

У готелі була кімната, де добрий домовик з'являвся найчастіше. Навіть дорослі постояльці, які зупинилися в ній, з великою часткою вірогідність могла його побачити. Кімната, яку уподобав собі домовик, була буквально завалена іграшками.

Для того, щоб мати можливість провести ніч із домовиком, який приносить щастя, у черзі з броні доводилося чекати два-три роки. Так, останні постояльці кімнати - група з 14 людей - зізналися, що забронювали її три роки тому. Існує незліченна кількість легенд і розповідей очевидців про успіх і щастя, яке зглянулося на постояльців готелю.

Крім домовика, в готелі чулися дитячі мелодії, виконані на іграшкових музичних інструментах, можна було побачити дивне свічення й інші незвичайні явища.

Як вважають пожежники, спалах стався у бойлерній, звідти вогонь вмить розповсюдився трьохсотрічною дерев'яною спорудою.

Згідно з віруваннями японців, будинок, який уподобав собі добрий привид, руйнується після того, як через якісь причини домовик його залишає.

А навесні сорокалітній японець власноручно підпалив готель, щоб уникнути весілля. Пізно вночі він проник на територію готелю і, розливши на першому поверсі сім літрів бензину, здійснив підпал. Саме тут наступного дня повинна була відбутися його власна весільна церемонія.

Читайте також:

Перед закінченням Другої світової Японія вмовляла СРСР забрати Курили

Японія оголосила Курили своєю територією

Японія посилила санкції проти КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: