У Єгипті оновлений після масових протестів уряд прийняв присягу

В кабінеті міністрів з'явилося 14 нових людей, включаючи віце-прем'єра. Вища військовий рада пішла на зміну складу кабміну після серії масових маніфестацій.

Міністри нового уряду Єгипту 21 липня урочисто прийняли присягу перед обличчям голови Вищої військової ради фельдмаршала Хусейна Тантаві.

В кабінеті міністрів з'явилося 14 нових людей, включаючи віце-прем'єра. Керівники змінилися, зокрема, в МЗС та Міністерстві фінансів.

У той же час міністр внутрішніх справ Мансур аль-Ессаві зберіг свій пост, незважаючи на протести громадськості.

Уряд мав прийняти присягу ще напередодні, проте цю подію було відкладено через нездужання прем'єр-міністра Ессама Шарафі, який потрапив до лікарні через різке падіння кров'яного тиску.

Нагадаємо, Вища військовий рада пішла на зміну складу кабміну після серії масових маніфестацій в різних містах Єгипту. Учасники акцій протесту вимагали негайно приступити до політичних і економічних реформ, а також відмовитися від репресивних методів управління країною, усталених ще за поваленому президентові Хосні Мубарак.

Незважаючи на те, що оновлений уряд вже приведено до присяги, в ньому ще можуть бути зміни, якщо протести проти нинішньої влади не припиняться, пишуть єгипетські ЗМІ.

Тимчасовий єгипетський уряд має правити країною ще як мінімум до вересня, коли в країні повинні пройти перші вільні вибори.

Як відомо, Вища військова рада Єгипту отримала всю повноту влади в країні після 11 лютого, коли екс-президент Хосні Мубарак був змушений подати у відставку під тиском громадськості.

Читайте також:

Екс-лідер Єгипту Хосні Мубарак не впав у кому, його стан стабільний

У Єгипті під тиском протестів змінили уряд

У єгипетському Суеці сталися зіткнення демонстрантів з поліцією

У Каїрі понад тисячу людей поранені у зіткненні поліції з маніфестантами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: