У Єгипті почалися страйки

За зміну чинного режиму виступають вже не тільки городяни, а й жителі сільської місцевості.

 У єгипетських містах почалися страйки працівників, які висувають як політичні, так і економічні вимоги. Не вийшли на роботу близько шести тисяч співробітників сервісних компаній, що належать оператору Суецького каналу - одному з головних підприємств країни.

Проте поки що це ніяк не відбилося на судноплавстві через життєво важливу для світової економіки артерію, що зв'язує Середземне море і Індійський океан.

Там же, в Суеці, почали страйк більше двох тисяч працівників місцевої текстильної фабрики, а в Луксорі на вулиці з економічними вимогами вийшли люди, зайняті в туристичному бізнесі. Останні зазнають збитків через масової втечі іноземців з Єгипту.

У місті Махалла півтори тисячі текстильників перекрили найважливіші дороги, вимагаючи дозволу тривалого трудового спору з роботодавцем.

У місті Кесна страйк оголосили дві тисячі співробітників місцевої фармацевтичної фабрики.

У Асуані близько п'яти тисяч безробітних пішли на штурм резиденції губернатора, вимагаючи його відставки.

У Каїрі оголосили страйк співробітники муніципального комунального підприємства. Вони зібралися біля головного офісу компанії і зажадали зміни її керівництва.

Крім того, приблизно тисяча журналістів прийшла до будівлі газети "Аль-Ахрам" - єгипетського аналога радянської "Правди". Вони вимагають свободи друку і компенсацій сім'ям двох їхніх колег, убитих під час безладів на площі Тахрір.

Крім того, за зміну чинного режиму виступають вже не тільки городяни, а й жителі сільської місцевості.

Зазначимо, що маніфестації в Каїрі тривають: противники режиму Хосні Мубарака тепер стоять не лише на площі Тахрір, а й біля будівлі парламенту. Надходять непідтверджені поки дані про те, що демонстранти захопили будівлю міністерства цивільної авіації.

На найближчу п'ятницю в країні знову заплановано проведення "маршу мільйонів" противників чинної влади.

Все про події у Єгипті читайте тут

Читайте також:

"Аль-Джазіра" оприлюднила відео, на якому натовп лінчує прихильників Мубарака

Єгипетські ісламісти дали Мубараку тиждень, щоб піти добровільно

Топ-менеджер Google зізнався у сприянні заворушенням в Єгипті

ВідеоУ Єгипті почалися страйки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: