У Єгипті призначили нового керівника розвідки

Акції протесту у Єгипті призвели до того, що президент змінив керівника розвідки.

Президент Єгипту Хосні Мубарак призначив у понеділок, 31 січня, нового керівника розвідки країни, ним став генерал Мурад Мувафі, колишній губернатор провінції Північний Синай. Його попередник - багаторічний впливовий глава спецслужб АРЄ Омар Сулейман у суботу прийняв присягу в якості віце-президента Єгипту. Цей пост був зайнятий вперше з жовтня 1981 року, коли Мубарак став біля керма влади.

Піти на перестановки, в тому числі відставку уряду Ахмеда Назіфа і формування нового кабінету під керівництвом Ахмеда Шафіка, президента Хосні Мубарака змусили безпрецедентні народні протести, які охопили на минулому тижні більшість найбільших населених пунктів Єгипту, вважають аналітики.

Масові протести в Єгипті проходять під гаслом про необхідність якнайшвидшої відставки президента Хосні Мубарака. Багатотисячні маніфестації охопили не тільки два найбільших міста - Каїр і Олександрію, але багато інших міст - Ісмаїлов, Суец, Ель-Мансур, Ель-Махалла-ель-Кубра, Даманхур, Асьют. Профілактичні заходи безпеки були прийняті на популярних курортах красноморских, які цілий рік відвідує велика кількість туристів. Свою стурбованість у зв'язку з подіями в Єгипті висловили Організація Ісламська конференція, Ліга арабських держав і Африканський союз.

У понеділок в Каїрі і інших містах очікується проведення чергової, сьомої за рахунком дня протестних акцій, учасники яких як головні вимоги висувають якнайшвидшу відставку президента Мубарака.

Читайте також:

Революціонери проголосили початок нової ери в Єгипті

Єгипетські протести у поглядах аналітиків: Не хлібом єдиним

Протести в Єгипті переросли в криваву бійню: 150 загиблих, 4 тисячі поранених

ВідеоПротести в Єгипті переросли в криваву бійню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: