У Єгипті скоротили комендантську годину і відновили роботу Інтернету

2 лютого у ряді єгипетських міст скоротили комендантську годину з 17:00  до 7:00. Також після відключення 28 січня знову запрацював Інтернет.

У Єгипті знову почав працювати Інтернет, який був відключений в ніч на 28 січня у зв'язку з масовими заворушеннями в країні. Також скорочено тривалість комендантської години в Каїрі, Олександрії та Суеці на три години з 17:00 до 07:00. Раніше було з 15.00 до 08.00.

Проблеми з інтернетом почалися напередодні "Дня гніву" - масових демонстрацій, до яких закликали опозиційні партії. Для координації своїх дій демонстранти використовували міжнародну соціальну зв'язок Facebook і сервіс мікроблогів Twitter.

Вже в ніч на 28 січня відкрити вдавалося лише деякі єгипетські сайти, всі поштові сервери були недоступні. Потім інтернет у країні зник повністю. З'явилися також проблеми з міжнародним телефонним зв'язком - не вдавалося додзвонитися абонентам за межами Єгипту. 29 січня проблеми з телефонним зв'язком були вирішені.

Також обидві палати парламенту Єгипту призупинять роботу аж до завершення розгляду всіх протестів на результати виборів в Народні збори (нижня палата).

Однією з вимог єгипетської опозиції був розпуск парламенту, сформованого за підсумками виборів листопада-грудня 2010 року. На думку опозиційних сил, масові порушення при проведенні виборів і підрахунку голосів позбавили їх будь-якої легітимності.

У Єгипті з 25 січня проходять масові акції протесту з вимогою реформ і відставки 82-річного президента Хосні Мубарака, який править країною 30 років. У зіткненнях загинули не менше 300 осіб.

Все про ситуацію в Єгипті читайте тут.

Читайте також:

Мубарак звернувся до Єгипту: історія розсудить, хто був правий

Армія попросила єгиптян розійтись по домівках

На курортах Єгипту закінчується їжа і починаються мітинги

ВідеоУ Єгипті скоротили комендантську годину і відновили роботу Інтернету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: