У Єгипті прихильники і супротивники Мубарака закидали одне одного камінням

Під час зіткнень виникла бійка. Зіткнення вдалося погасити тільки після втручання сил поліції. У результаті заворушень було травмовано декілька десятків осіб.

У столиці Єгипту відбулися зіткнення між прихильниками і супротивниками колишнього президента країни Хосні Мубарака. В ході заворушень, що виникли, десятки людей отримали різні травми.

У п'ятницю, 24 червня близько 800 осіб зібралися на каїрській площі імені Мустафи Махмуда на мітинг на підтримку колишнього єгипетського лідера. Вони вимагали припинити суд над Мубараком і членами його родини та, навпаки, заарештувати тих, хто, на їхню думку, розвалив країну в результаті повстання 25 січня.

До вечора на площу підійшли близько 300 супротивників екс-президента, що спробували переконати своїх опонентів у вірності нинішнього внутрішньополітичного курсу Єгипту.

Виникла бійка, в хід пішли палиці та каміння. Зіткнення вдалося погасити тільки після втручання сил поліції. У результаті заворушень було травмовано декілька десятків осіб з обох сторін і спалено кілька автомобілів.

Мубарак, який правив Єгиптом майже 30 років, змушений був піти у відставку 11 лютого цього року після 18 днів народних заворушень.

Генеральна прокуратура Єгипту 12 квітня прийняла рішення про затримання екс-президента і двох його синів у рамках розслідування звинувачень у розстрілі демонстрантів, а також у незаконному збагаченні, використанні владних повноважень в особистих цілях. 3 серпня Мубарак має постати перед судом.

Зараз 83-річний екс-президент, повалений в результаті масових протестів у лютому, перебуває під арештом у лікарні курорту Шарм-ель-Шейх. У нього виявлено рак шлунка.

У березні 2010 року Мубарак був прооперований в лікарні німецького міста Гейдельберг. Згідно з офіційними даними, йому видалили жовчний міхур і поліп на дванадцятипалій кишці. Адвокат стверджує, що в ході операції була видалена злоякісна пухлина.

Водночас, як повідомляють єгипетські ЗМІ з посиланням на медичні джерела, стан Мубарака дещо покращився. Він регулярно вживає їжу і ліки, багато часу з ним проводить дружина Сюзан.

Читайте також:

Молодь Єгипту готує нову революцію

Через можливу смертну кару у Мубарака почалася депресія

Суд Єгипту наказав знищити згадки про Мубарака по всій країні

Скинутий президент Єгипту вмирає від ракової пухлини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: