У Єгипті знову дозволено купатись, але заборонено годувати риб

У Шарм-ель-Шейху відкрили пляжі для купання, але ввели нові заборони.

Наукові групи з США, Австралії та Єгипту вирішили, що Червоне море можна відкривати для гостей та мешканців. Однак введено заборону на риболовлю і на годування риб.

Згідно з рішенням губернатора Південного Синаю в Єгипті, купання дозволено скрізь, але готелі повинні забезпечити оглядові вишки і постійний контроль над морем і туристами, які купаються. Також вони повинні запросити іноземців для навчання персоналу.

Введена повна заборона на риболовлю і на годування риб. За порушення заборони для туристів передбачено штраф від 15 дол., для готелів - від 50 тис.дол. Водні центри в разі порушення заборони чекає закриття і штраф 15 тис. дол, для кораблів - відклик ліцензії.

Також введені тимчасові обмеження на плавання з аквалангом на невеликому відрізку пляжів до закінчення досліджень. Дозволено підводне плавання з кораблів у всіх районах, а також на більшій частині пляжів з берега.

Всі готелі повинні в письмовій формі рідною мовою туриста інформувати про заборони та можливі наслідки.

Нагадаємо, всі пляжі єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх закрили і у воду не пускали навіть професійних дайверів після того, як 5 грудня акула до смерті покусала німецьку туристку. Раніше від зубів акули постраждали росіяни і українець.

Читайте також:

У Єгипті знову закрили Червоне море для купання і дайвінгу

Італія запропонувала Єгипту електромагнітний щит від акул

У Єгипті знищують всіх підряд акул

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: