У Єгипті знову закрили Червоне море для купання і дайвінгу

Задля безпеки туристів та їх захисту від нападів акул, влада Єгипту закрила все узбережжя Червоного моря на найпопулярнішому курорті Шарм-ель-Шейх.

Губернатор провінції Південний Синай в Єгипті Мухаммед Шуша розпорядився знову закрити практично все узбережжя Червоного моря на найпопулярнішому курорті Шарм-ель-Шейх для купання і підводного плавання.

Губернатор підкреслив, що це робиться для безпеки туристів та їх захисту від нападів акул.

Підводні занурення і купання заборонені в 26 районах узбережжя Шарм-ель-Шейха. Як і раніше купатися і займатися дайвінгом і снорклінгом можна лише в шести районах: бухтах Наама-Бей, Набк, Шарм-ель-Мая, Рас-Ум-Сід, Акуляча бухта, Рас-Гаміль.

При цьому на всіх дозволених пляжах і в зонах занурення продовжують діяти суворі правила, при недотриманні яких пляжі будуть негайно закриватися, а порушники - готелі та дайвінг-центри - позбавлятися ліцензій і виплачувати величезні штрафи.

Зокрема, для купання повинна бути виділена спеціальна територія, огороджена канатами і буйками, глибина води в цих місцях не повинна перевищувати двох метрів. На всіх пляжах повинні постійно перебувати рятувальники на швидкісних катерах з усією необхідною екіпіровкою, в тому числі медичні працівники. Дайверам як і раніше суворо заборонено годувати риб.

Нагадаємо, в грудні минулого року в районі Шарм-еш-Шейха було зафіксовано п'ять нападів акул на відпочиваючих, в тому числі на туристів з України та Росії. Після цього пляжі були закриті на невизначений термін. Раніше подібні інциденти відбувалися в Шарм-еш-Шейху вкрай рідко, пляжі в цих місцях вважалися абсолютно безпечними.

При цьому губернатор Південного Синая заявив, що до появи акул-вбивць, які завдають серйозної шкоди туристичному бізнесу країни, може бути причетний Моссад. Ізраїльська влада у відповідь назвала звинувачення Мухаммеда Шуші безглуздими.

Читайте також:

У Єгипті біля церкви стався теракт: десятки жертв

Італія запропонувала Єгипту електромагнітний щит від акул

У Єгипті турист випадково вбив акулу-людожерку, придавивши її своїм задом

В Єгипті підозрюють, що акул-людожерок уже декілька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: