Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Єкатеринбурзі більше десятка житлових будинків залишаться без газу через ЧC-2018

Комунальники пов'язують це із заходами безпеки.

У російському Єкатеринбурзі через проведення матчів Чемпіонату світу з футболу 12 житлових будинків відключать від газопостачання від 15 червня до 15 липня.

Про це повідомляє Znak.com.

Комунальні служби зазначають, що причиною вимкнення газопостачання у будинках житлового комплексу "Західний" є заходи безпеки. Вони вводяться на період проведення футбольного чемпіонату за наказом президента РФ і "Правилами призупинення діяльності небезпечних виробництв і організацій, в яких використовуються джерела іонізувального випромінювання, небезпечні хімічні і біологічні речовини, розташовані в суб'єктах Російської Федерації, на територіях яких вводяться посилені заходи безпеки при проведенні чемпіонату світу з футболу FIFA 2018 року, на період введення зазначених заходів".

Комунальники кажуть, що нічого не можуть вдіяти з цим, адже наказ прийшов вище. Голова одного з кооперативів наголошує, що проблема начебто у високому тиску газу.

"До нас прийшов документ від Ростехнагляду: газ не експлуатувати і газові роботи не проводити. Проблема в тому, що у нас газ високого тиску підходить, 14 кілограмів на квадратний сантиметр, тому нам цей папір і дали. Є припис, і ми змушені його виконувати", - каже очільник кооперативу "Очеретина, 11", передає E1.ru.

Нагадаємо, Єкатеринбург є одним із міст, у якому відбуватимуться матчі Чемпіонату світу з футболу 2018 року. Місто прийме чотири матчі: Єгипет-Уругвай, Франція-Перу, Японія-Сенегал, Мексика-Швеція.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції