У Єлисейському палаці спалах корости

В оточенні президента Франції лютує короста: хвороба підкосила вже трьох охоронців. За даними джерел, у президентському палаці завелися щури.

Президент Франції Ніколя Саркозі і його дружина Карла Бруні стурбовані спалахом корости у президентському палаці на Єлисейських полях.

За кілька днів захворіли щонайменше троє людей – сержанти з охорони. Наразі вони перебувають на лікуванні, а серед обслуги палацу виникла паніка.

За словами джерел в Асоціації захисту прав військових, численна охорона, кухарі, садівники, дворецькі та інший обслуговуючий персонал, безумовно, живуть не в таких шикарних апартаментах, як президент і його дружина.

На коросту зазвичай хворіють дуже бідні люди - або безпритульні, або ті, хто живуть в антисанітарних умовах. А в Єлисейському палаці для персоналу не вистачає місця, кімнати переповнені і погано провітрюються. Люди змушені самі купувати постільну білизну, оскільки та, яку їм видають, застара, і спати на відкидних ліжках. У деяких кімнатах зі стелі сиплеться штукатурка. Є щури і миші.

"Зараз ведеться розселення військових, оскільки їх кімнати дуже переповнені. Швидше за все, це і стало причиною поширення корости", - зізнався співробітник прес-служби Саркозі.

Саркозі і Бруні проводять в палаці багато часу. Проте на відміну від колишніх президентських сімей, на ніч вони виїжджають до свого будинку, який розташований в 16-му окрузі Парижа неподалік від резиденції президента.

На переїзді до цього будинку наполягла Бруні, оскільки, на її думку, обстановка в Єлисейському палаці дуже офіційна і метушлива. Їй і належить будинок, вартість якого оцінюється в 3,2 мільйони доларів.

Читайте також:

23-річний син Саркозі керуватиме фінансовим центром Парижа

Саркозі і Бруні планують до виборів народити дитину

Під час візиту Саркозі на завод там зібрали тільки робітників його зросту

Саркозі витратив на квіти для Бруні 400 тисяч доларів з бюджету

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: