У Ємені 12-річна дівчинка померла під час пологів

Від втрати крові в єменській лікарні померла 12-річна дівчинка, яку через бідність батьки забрали зі школи та видали заміж.

У Ємені під час пологів померла 12-річна дівчинка, яку минулого року видали заміж. Вона перебувала в критичному стані впродовж трьох днів і померла в лікарні від втрати крові. Її дитина також не вижила.

"Хоча причиною її смерті був брак медичного обслуговування, насправді її смерть викликана браком освіти в Ємені і тим, що в країні як і раніше поширені дитячі шлюби", - заявив глава організації Seyaj, яка займається захистом прав дітей.

Дівчинка з бідної родини була змушена залишити навчання у школі та вийти заміж за 24-річного чоловіка. Дитячі шлюби – не рідкість у країні, особливо на узбережжі Червоного моря, де досі мають надзвичайну силу родові традиції.

Більш ніж половина усіх єменських дівчат до 18 років вже заміжні, причому часто є другими чи третіми дружинами. Зазвичай бідні батьки намагаються якнайшвидше віддати своїх дочок під опіку чоловіка, що родина мала менше матеріальних витрат.

Читайте також:

Турецьких жінок примушують до "самогубств честі" або вбивають

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Вагітна дівчина заплатила 150 доларів, щоб її жорстоко побили

В катастрофі єменського літака вижила дівчинка, яка не вміє плавати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: