У Ємені повстанці захопили державне інформаційне агентство

Будівлю державного інформаційного агентства Saba захопили повстанці. В їх руках також знаходиться авіакомпанія Yemenia.

У Столиці Ємену Сані повстанці захопили будівлю державного інформаційного агентства Saba, повідомили очевидці і високопоставлений чиновник, ім'я якого не називається.

За даними джерела, бойовики, які беруть участь у сутичках із силами, що зберегли вірність президенту країни Алі Абдуллі Салеху, належать до впливового племінного союзу Хашид. В руках повстанців також знаходиться авіакомпанія Yemenia. Бойовики намагалися захопити і штаб-квартиру міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, що за останніми даними близько 38 людей стали жертвами чергового дня зіткнень в місті Сана між урядовими військами і племенами, які протистоять владі.

Антиурядові виступи з вимогою відставки президента Алі Абдалли Салеха, який перебуває при владі понад 30 років, тривають у Ємені з початку лютого. Силовики застосовують зброю для розгону антиурядових акцій. За даними західних ЗМІ, за час народних заворушень у країні загинули понад 140 осіб.

У понеділок Рада співробітництва арабських держав Перської затоки (РСАДПЗ) заявила про відкликання своєї ініціативи щодо мирного врегулювання в Ємені через відмову глави країни Алі Абдалли Салеха підписувати угоду, яка передбачала мирну передачу влади від президента протягом місяця в обмін на захист від переслідування.

Читайте також:

У столиці Ємену почалися вуличні бої між силовиками та опозицією

Президент Ємену відмовився віддавати владу, незважаючи на обіцянки

Поліція Ємену розстріляла демонстрацію проти президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: