У Ємені тисячі людей вийшли на мітинги проти влади

Протестувальники в якості головного висувають гасло "Народ вимагає змін" і наполягають на негайній відставці президента Ємену Абдулли Салеха.

 У четвер, 3 лютого, у столиці Ємену Сані розпочались відразу дві крупні маніфестації. Тисячі учасників антиурядової демонстрації розташувалися поряд з будівлею університету, а прихильники президента Алі Абдалли Салеха зібралися на центральній площі Тахрір.

Правоохоронцям поки вдається не допустити зіткнень між маніфестантами з двох протилежних таборів. І ті, і інші ведуть себе відносно спокійно.

Антиурядову демонстрацію її учасники охрестили "Днем гніву". За даними ЗМІ, у маніфестації беруть участь більше 20 тисяч чоловік.

Протестувальники в якості головного висувають гасло "Народ вимагає змін" і наполягають на негайній відставці президента Ємену Абдулли Салеха, що знаходиться при владі близько 30 років. Вони також заявили, що пропозиції президента піти в 2013 році з цього поста недостатньо.

У той же час проурядові демонстранти скандують гасла "Ні руйнуванням і підривним акціям", "Ні - бунтам і заколотам".

Нинішня маніфестація в Сані - найбільша за останні два тижні протестів, на які їх учасників надихнули антиурядові виступи в Тунісі та Єгипті.

Подібні акції проти президента і на його підтримку, що пройшли днями в єгипетській столиці, переросли в масові заворушення.

Нагадаємо, днями президент Ємену Алі Абдалла Салех заявив, що не збирається переобиратися на черговий термін. Глава держави також пообіцяв, що не буде передавати владу своєму синові.

Читайте також:

Слідом за Єгиптом проти президента повстав і Ємен

П'ять лідерів держав ЄС закликали до негайних політичних змін у Єгипті

У поваленого президента Тунісу відібрали особистий літак

ВідеоУ Ємені тисячі людей вийшли на мітинги проти влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: