У Ємені з обстріляної в'язниці втекли 62 бойовики "Аль-Каїди"

З в'язниці "Аль-Мунавара" втекли ув'язнені бойовики "Аль-Каїди". Втеча сталася після того, як співучасники ув'язнених напали на в'язницю і розстріляли охорону.

62 бойовики "Аль-Каїди" втекли у середу 22 червня з в'язниці на півдні Ємену, після збройного нападу на виправний заклад своїх прихильників. Бойовики відкрили вогонь по тюремних воротах і вступили в перестрілку з охоронцями, поранивши двох і убивши одного.

Арештантам в'язниці "Аль-Мунавара" в місті Ель-Мукаллув вдалося не просто втекти, а й прихопити з собою частину тюремного арсеналу.

За словами військових, серед втікачів в основному ті, хто засуджений за звинуваченням в тероризмі або містяться під вартою в очікуванні судового розгляду справ.

Сьогоднішня втеча свідчить про те, що антипрезидентські протести в Ємені зіграли на руку бойовикам "Аль-Каїди", які активізували свою злочинну діяльність.

Президент Ємену Алі Абдалла Салех, що проходить лікування в Саудівській Аравії, повернеться на батьківщину 24 червня. При обстрілі мечеті 3 червня Салех отримав важкі опіки, а потім переніс кілька операцій, у тому числі косметичну.

Незважаючи на заяви представників єменського керівництва про те, що президент повернеться в Ємен, опозиція в цій країні святкувала перемогу, повністю списавши Салеха з рахунків.

Лідери опозиції почали переговори з віце-президентом про перехід влади в Ємені. Однак якихось помітних рішень з приводу формування перехідного уряду за цей час прийнято не було.

Читайте також:

Прихильники "Аль-Каїди" опублікували список своїх ворогів

"Аль-Каїда" заявила про причетність до революцій в арабському світі

У Ємені вбили лідерів "Аль-Каїди" на Аравійському півострові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: