У Єревані захопили поліцейську дільницю, вимагаючи звільнити опозиціонера

Жирайра Сефіляна заарештували за звинуваченням у зберіганні зброї.

У столиці Вірменії озброєна група захопила будівлю поліції і внутрішніх військ в районі Еребуні.

Як повідомляє "Інтерфакс", загарбники вимагають звільнити координатора вірменської опозиційної громадянської ініціативи "Установчий парламент" Жирайра Сефіляна, якого заарештували за звинуваченням у зберіганні зброї.

Повідомляється, що до будівлі стягнули війська, представники влади готують офіційну заяву.

Слідчий комітет Вірменії заявляв, що Сефілян "мав безпосередні контакти з особами, що проходять у кримінальній справі в якості обвинувачених, яким безпосередньо доручив перевозити та зберігати зброю і боєприпаси, а також бути готовими використовувати їх у разі відповідного наказу". Він був затриманий 20 червня.

Сефілян активно виступає проти конституційних змін у Вірменії. Перед конституційним референдумом 6 грудня 2015 р. разом з лідером партії "Спадщина" Раффі Ованісяном оголосив про формування спільного опозиційного штабу - громадського фронту порятунку "Нова Вірменія". Референдум щодо конституційної реформи, який передбачав перехід на парламентську форму правління та інші зміни. Зокрема, що президент Вірменії буде обиратися не на п'ять років, а на сім — і не на прямих виборах, а депутатами та обраними представниками органів місцевого самоврядування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: