У ЄС не проти нових переговорів, якщо Британія не ухвалить угоду про Brexit - Маас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Голосування щодо угоди має відбутися у вівторок, 15 січня.

Європейський Союз може провести нові переговори з Великою Британією, якщо британський парламент 15 січня відкине угоду з Брюсселем про Brexit.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас, пише у вівторок, 15 січня, "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Угода залишиться такою, як вона є. Я маю сумнів, що угода може бути принципово змінена. Якби було краще рішення, його б уже висунули", - сказав він.

Маас сказав, що не втрачає надії на те, що прем'єр-міністр Тереза ​​Мей зможе отримати парламентську підтримку її угоди про вихід з ЄС, додавши, що це буде ефективний спосіб уникнути жорсткого виходу.

"Якщо сьогодні цього не станеться, можливі подальші переговори", - зазначив він. Лідери ЄС раніше виключали можливість внесення значних зміни до угоди.

Нагадаємо, 10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.  

Ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після понад п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угоду могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості у питанні британської заморської території Гібралтару.

ВідеоВелика Британія готується до історичного голосування, яке вирішить долю "Брекзиту"

Сьогодні парламент повинен затвердити або відкинути процедуру виходу Сполученого Королівства з Європейського союзу. Шанси отримати голоси у документа мінімальні, що змушує нервувати політиків та бізнесменів всієї Європи.

Велика Британія готується до історичного голосування, яке вирішить долю "Брекзиту"

Зазначається, що у суботу, 8 грудня, на знак протесту проти узгодженої урядом угоди пішов з посади особистий парламентський секретар міністра оборони Великої Британії Вілл Куїнс, який вважає, що перемовини Лондона з ЄС щодо Brexit можуть затягнутися на довгі роки. За даними видання The Sunday Times, з цієї причини очікуються і подальші звільнення високопосадовців.

15 січня парламент Великої Британії проведе голосування щодо угоди з ЄС про Brexit, про яку з Брюсселем домовилася прем’єр-міністр Тереза Мей. Спершу воно мало відбутися 11 грудня, проте пізніше його офіційно перенесли

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції