У ЄС остаточно затвердили надання Україні кредиту у розмірі 1,2 мільярда євро

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідне рішення ухвалила Рада ЄС.

Європейський союз остаточно затвердив надання Україні кредиту у розмірі 1,2 мільярда євро. Також значні суми отримають і інші країни "Східного партнерства", а також Балкан.

Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС.

"Сьогодні Рада ухвалила рішення надати до 3 мільярдів євро макрофінансової допомоги десяти партнерам із розширення та сусідства, щоб допомогти їм впоратися з економічними наслідками пандемії COVID-19", - йдеться у повідомленні.

Допомогу отримають 10 країн, з яких найбільше – Україна. Також 600 мільйонів євро буде надано Тунісу, 250 мільйонів – Боснії та Герцеговині, 200 мільйонів – Йорданії, 180 мільйонів – Албанії та 160 мільйонів – Північній Македонії.

"Рада ЄС схвалила макрофінансову допомогу Україні у розмірі 1,2 млрд євро, завершуючи законодавчу процедуру ЄС. Вдячний за солідарність та справжню дружбу, що демонструє ЄС у боротьбі із COVID19 та його економічним впливом", - заявив очільник МЗС України Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, український уряд отримав від Сполучених Штатів 15,5 млн доларів для боротьби з пандемією COVID-19. 13,1 млн доларів гуманітарної допомоги виділили для сфери охорони здоров'я, аби "поліпшити здатність місцевих медзакладів доглядати за хворими та боротися із подальшим розповсюдженням COVID-19". Ще 2,4 млн доларів призначені для підтримки вразливих груп населення під час пандемії.

Відео Не просто дешеві гроші: Гетманцев - про кредит для України від МВФ

У "Право на владу" - голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев. Він розповів про кредит для України від МВФ та спільну програму.  

Не просто дешеві гроші: Гетманцев - про кредит для України від МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції