У ЄС планують розпочати перемовини про вступ із Північною Македонією та Албанією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Єврокомісія вже вдруге оголошує подібні рекомендації.

Європейська комісія вже вдруге оприлюднила рекомендації розпочати перемовини із Північною Македонією та Албанією про вступ до ЄС.

Про це під час засідання комітету Європарламенту із закордонних справ заявив єврокомісар з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнес Ган.

"Аншлаг на останньому засідання комітету під час презентації моєї останньої доповіді із розширення. Із хорошими новинами для Албанії та Північної Македонії. Єврокомісія повторює свої рекомендації минулого року, щоб почати переговори про вступ з обома країнами! Обидві країни досягли (успіху – ред.). Щоб зберегти довіру до процесу, заснованого на заслугах, ЄС повинен зараз дотримуватися своїх зобов'язань і чітко і позитивно реагувати, коли країни виконують свої зобов'язання!" - повідомив він.

За його словами, Північна Македонія досягла успіху у багатьох реформах та врегулювала багаторічну суперечки щодо назви з Грецією, а Албанія значно реформувала свою судову систему.

"Тому я розраховую, що Рада ЄС визнає прогрес, досягнутий Північною Македонією та Албанією, давши зелене світло на відкриття переговорів про приєднання", - підкреслив Ган.

Нагадаємо, минулого року у ЄС повідомляли, що можуть розпочати перемовини про вступ із цими країнами у червні 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції