У ЄС погодили механізм екстренного скасування безвізового режиму з країнами третього світу

Механізм будуть застосовувати у разі порушення головних вимог безвізу

Очільники МВС країн ЄС погодили механізм швидкого призупинення безвізового режиму для країн третього світу. Про це пише "Європейська правда" із посиланням на AFP.

Відтак, застосування такого механізму передбачається в разі, якщо громадяни країн, які отримали безвізовий режим із Євросоюзом будуть порушувати "ключові умови".

"Я радий, що ми сьогодні домовилися про механізм, який полегшує боротьбу зі зловживанням", - заявив держсекретар Нідерландів з юстиції Клаас Дийкхоф.

Зокрема, процедура припинення безвізового режиму буде стосуватись і України в разі надання її громадянам безвізового режиму.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Франції Бернар Казньов заявив, що питання щодо надання безвізового режиму для українських громадян не буде розглядатися найближчими місяцями. Казньов також наголосив, що відкладання розгляду безвізового режиму стосується не лише України, а й Грузії та Косово. "Це питання (надання безвізового режиму для України, Грузії та Косово) не може бути розглянуто в найближчі тижні і місяці", - сказав він.

При цьому, візова робоча група Європейської ради продовжить обговорювати пропозиції Єврокомісії надати Україні безвізовий режим на наступному засіданні 14 червня.  Зазначається, що це питання було на порядку денному попереднього засідання, "але не було ґрунтовного обговорення, і пропозиція буде обговорюватися на наступному засіданні робочої візової групи". 

Раніше повідомлялось, що найімовірніше, питання скасування віз українцям може бути обговорено не раніше кінця травня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: