У ЄС викрили мережу, що нелегально перевозила українців до Британії та Ірландії

Під час операції заарештували понад 100 осіб, причетних до нелегальної міграції.

Європейське поліційне агентство Європол повідомило про арешт понад 100 осіб, причетних до нелегальної міграції, в рамках міжнародної операції, що триває від осені 2015.

Агентство в тому числі викрило мережу, яка незаконно перевозила українців до Сполученого Королівства та Ірландії, повідомляють на офіційному сайті Європолу.

"Мігранти в'їжджали до Польщі, використовуючи туристичні візи, а потім прямували до інших країн, використовуючи підроблені документи, приміром, посвідчення громадян Польщі і чи паспорти громадян країн Балтії", — йдеться в повідомленні.

У Європолі також зазначили, що міграційні потоки українців зросли після кримської кризи. Відтак, цим скористалися кримінальні організації, що надавали мігрантам "повне обслуговування" — підробляли документи, в тому числі візи й паспорти, забезпечували нелегалів квитками на літаки й піклувалися про житло у транзитних країнах.

Як повідомлялося раніше, Союз промисловості і транспорту Чехії закликав власний уряд прискорити працевлаштування українців на свої підприємства. Так у країні планують компенсувати нестачу власних робітників українцями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: